Kombinované bělení zubů

Unikátní systém PURE Whitening. Jde o kombinaci domácího bělení s nosiči na bělení a ordinačního dobělení přímo v ordinaci. Samotnému bělení předchází návštěva u dentální hygienistky, která odstraní zubní plak, zubní kámen, zevní pigmentace, a především motivuje a instruuje pacienta o správné technice čištění zubů zubním kartáčkem, používání mezizubních pomůcek. Pokud po vybělení pacient nespolupracuje a nestará se o svůj chrup, barva má tendenci se vracet. Během procesu není nutné udržovat “bílou dietu”.

Bělení PURE Whitening garantuje vybělení na barvu B1 dle vzorníku. U nás v ordinaci probíhá také bělení tmavých, mrtvých zubů.
Jak kombinované bělení probíhá? Zhotoví se otisky, podle kterých se v laboratoři vyrobí nosiče přesně pro Váš chrup. Dostanete v ordinaci instrukce, jak doma bělit pomocí nosičů a gelu. Přes noc bělíte po dobu 14ti dnů. 15tý den probíhá bělení v ordinaci. Poté ještě 3 noci nasazuje pacient nosiče s gelem.

Kontraindikace bělení: ● Pacient mladší 18ti let ● Alergie na bělící materiál ● Nedostatečná hygiena a nespolupráce pacienta ● Těhotenství, kojení
Neváhejte a zavčas se objednejte

 

Mgr. Klára Svobodová

Ordinace Brno

Janouškova 579/4
613 00 Brno


+420 737 933 785

Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm: